Anasayfa
Knight
Silkroad
Minecraft
ria2 banner
 • FORUMDAKİ TÜM VIP REKLAM ALANLARI ÜCRETSİZDİR BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLA.
  ALL PREMIUM ADS ARE FREE ON THIS PLATFORM FOR DETAILS CLICK HERE.

Yeni Arkadaş Sistemi [Yeni PET Sistemi (Fellow pet)]

Şimdi daha güçlüsün! Hoş geldin Arkadaş.


İpek Yolundaki macera her geçen gün daha farklı zorluluklar ile kahramanları oldukça zor duruma düşürüyordu. Karakterler bu zorluklarla başa çıkmakta çabalarken Petlerini evcilleştirmeyi ve tılsımlı güçler ile onlara yeni özellikler eklemeyi öğrendi.

Her biri birbirinden farklı güce ve mantaliteye sahip Arkadaşlar serüvene dahil olup, çıkacağınız her türlü zorlu yolculukta size arkadaş olacaklar.

Uçsuz bucaksız çöllerde, soğuk derin vadilerde bundan böyle yalnız değilsiniz.


ARKADAŞ PETİ NEDİR?

Arkadaşlar sahiplerine yardım eder ve belirtilen hedefe saldırır veya sahiplerinin binebileceği birer binek hayvanı olarak kullanılabilirler.
Aynı zamanda karar verebilir ve önceden verilen becerileri kendiliğinden kullanabilirler.
Saldırı ve Koruma için olan ve güçlü arkadaşları vardır. Tercih ettiğiniz türü seçebilirsiniz.
Aynı zamanda güçlerini artıran veya SP depolama gibi özel yetenekler kazandıran belirli arkadaş eşyaları vardır.ARKADAŞ TÜRLERİ

 • Agresif Arkadaşlar
Saldırıda uzmanlaşmış bir arkadaştır. HP'si diğer arkadaşlar ile karşılaştırıldığında düşük olabilir, fakat saldırı gücü yüksektir.

gg_c7627609c037433a08.png

 • Koruyucu Arkadaşlar
Çağıranı korumada uzmanlaşan bir Arkadaş. Saldırma gücü düşük olabilir, fakat yüksek HP'si bunu gerçekleştirir. Asıl olarak hasarı absorbe eder ya da çağıranın yerine vurur.

gg_34ced609c35c2445ba.jpg

 • Güçlü Arkadaşlar
Bu Arkadaş çağıranın yeteneklerini artırır. Diğer Arkadaşlar ile karşılaştırıldığında güçleri ortalamadır.

gg_1f05f609c36878ae93.jpgARKADAŞ NASIL ELDE EDİLİR?

Arkadaşlar iki farklı yolla elde edilebilir. İsterseniz Eşya Mağazasından (Item Mall F10) bir Fellow summon scroll satın alabilir ya da sahip olduğunuz bir evcil hayvanı (Atak Petini) değiştirebilirsiniz. Bir evcil hayvanınızı değiştirmek için, eşya mağazasında satılan Potion of Evolution kullanarak kasabalardan birindeki bir Ahır NPC ile konuşarak arkadaşınızı elde edebilirsiniz.


 • Ev Hayvanı Evrimi
Arkadaş sahibi olma yollarından birisi olan evrim ile mevcut saldırı petinizi evrimleştirerek bir Arkdaşa dönüştürebilirsiniz.

Bunun için şehirlerde bulunan Ahır Sorumluları ile görüşerek Ev Hayvanı Evrimi bölümünden dönüşümü sağlayabilirsiniz .gg_819c2609bf5004b273.pngEşya mağazasında Arkadaşlar > Diğerleri bölümünde satılan Potion Of Evolution ( Fiziksel ve büyü saldırı olarak 2 farklı çeşidi ve güç durumuna göre 2 farklı dönüştürme eşyası bulunmaktadır.)gg_e4959609bf492ead86.pngUygun boşluklara eşyaları yerleştirerek, hangi arkadaşı sahiplenmek istediğinizi seçip onayla butonuna basmanız gerekmektedir.ARKADAŞ İSİMLENDİRME

Sahip olduğunuz arkadaşınıza bir isim belirleyerek, hikayenizde onu ismi ile yüceltebilirsiniz.

gg_3b750609bf62609678.pngArkadaşınızın Temel Bilgi ekranını açtıktan sonra Ad Oluştur butonuna tıklayarak arkadaşınıza bir isim bahşedebilirsiniz. Bir defa isimlendirdikten sonra arkadaşınızın ismini değiştirmek istiyorsanız eşya mağazasında satılan Naming Scroll kullanarak arkadaşınızın ismini tekrar değiştirebilirsiniz.gg_93276609bf79d6f76e.pngEşya mağazasından tedarik ettiğiniz Naming Scroll'u sağ tıklayarak arkadaşınızın ismini sıfırlayarak, tekrar bir isimlendirme yapabilirsiniz.DENEYİM PUANI BİLGİSİ

Arkadaşlar avlanarak EXP kazanır. Bu, oyuncunun EXP'inden farklıdır ve oyuncunun EXP değerini herhangi bir şekilde etkilemez. Arkadaşın büyüme hızı sahiplerinden daha hızlı olmasına rağmen, seviyeleri sahiplerinden daha büyük olamaz.
Seviye 10 ve üstünde, Arkadaşların ölümü EXP kaybı ile sonuçlanabilir. Ancak, seviyeleri azaltılmaz.gg_34c6d609bff694c02d.pngArkadaşlar türlerine göre eşsiz becerilere sahiptirler ve eşyalara da sahip olabilirler.
Eşyalarını ve becerilerini "Eşyalar" ve "Beceriler" sekmesinde Arkadaş Bilgi penceresinde görüntüleyebilirsiniz.KURTARMA / CANLANDIRMA

Bir Arkadaşın HP'si Water of Life kullanılarak geri yüklenebilir. Water of Life eşya mağazalarından satın alınabilir ve 'Enhanced Water of Life' canavarları avlayarak elde edilebilir.

gg_49fea609c12a0acb0a.png


Ölü bir Arkadaş Stone of Resurrection kullanılarak canlandırılabilir. Seviye desteği kullanılacak olan Stone of Resurrection türünü belirler. Stones of Resurrection'ı ahır sorumlusundan satın alınabilir.

gg_ac1df609c002487ec6.pngDOYGUNLUK

Doygunluk, Arkadaşın eylemleri için gerekli olan bir enerjidir. Arkadaşın HP'sinden farklıdır. Maksimum Doygunluk bir Arkadaştan diğerine farklılık gösterir. Zaman ilerledikçe ve bir beceri kullanıldıkça seviyesi azalır. Doygunluk 0 seviyesine ulaştığında, daha fazla EXP kazanılmaz ve seviyesi Arkadaşın güçlerini artırabilir veya azaltabilir. Doygunluk, Feed Sacks kullanılarak yeniden yüklenebilir.gg_3a06a609c007ea8b77.png- Doygunluk %70 veya üstüne ulaştığında, Arkadaş normal durumundan 10 seviye daha yüksekte olan Arkadaş kadar güçlüdür.
- Doygunluk %30 veya daha az olduğunda, Arkadaş normal durumundan 10 seviye daha düşük olan bir Arkadaş kadar güçlüdür.
Özel besleyiciler Arkadaşların doygunluğunu bir süre için %100 korur.
Türüne bağlı olarak Arkadaşların Doygunluğunu 1 gün, 7 gün veya 30 gün için %100'de tutar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

Fellow Feed Sack'ı şehirlerde bulunan Ahır Sorumlularından tedarik edebilirsiniz.SEVİYE AKTARMA

Fellow'lar seviyelerini başka bir Fellow'a aktarabilir. Seviyeyi aktarmak için, Eşya Mağazasından satın alabileceğiniz Magic Stone of Transfer gereklidir. Fellow seviyesini aktarmak için, kasabadaki bir Ahır NPC ile konuşun, Seviye Aktarma seçeneğini seçin ve ardından Magic Stone of Transfer kullanın.

gg_b9f50609c011ea79b8.png

BECERİLER

Arkadaşların becerileri üç kategoriye ayrılmıştır: Özgün, Hazır ve Eşya becerileri.
Tüm becerilerde aktivasyon şansı ile soğuma zamanı vardır. Aktivasyon şansına göre birçok beceri rastgele kullanılmakla birlikte, bazı beceriler Arkadaşın veya ustanın durumuna bağlı olarak aktive edilir.gg_2b8f6609c022e1fa9a.png

 • Özgün Beceriler
Eşsiz beceriler çağrılması üzerine bir Arkadaş ile gelir. Anında kullanılamaz, fakat Arkadaş belirli bir seviyeye ulaştığında hazır tutulur. Aktif Beceriler Doygunluğu tüketir. Arkadaş yeni beceriler kazandıkça eşsiz beceriler otomatik olarak iyileştirilir.

 • Hazır Beceriler
Bir arkadaş hazır beceriler için altı beceri yuvası ile gelir. Arkadaş belirli seviyelere ulaştığında bu yuvalar aynı zamanda kullanılabilir. Bu yuvalarda, canavarları avlayarak veya görevleri tamamlayarak hazır becerileri kazanabilirsiniz.
Hazır becerilerin aralığı Arkadaş türüne göre belirlenir. bir beceri hazır olduğunda, yalnızca bir 'Removal Rondo' ile kaldırılabilir. Arkadaş yeni seviyeler elde ettikçe hazır beceriler otomatik olarak iyileştirilmez, fakat canavarları avlayarak ve görevleri tamamlayarak daha yüksek beceriler elde edilmelidir.

 • Eşya Becerileri
Eşya Becerileri, bir Arkadaş tarafından donatılan eşyalara bağlı olarak yuvalara otomatik olarak atanır. Bu beceriler Arkadaş tarafından etkinleştirilmez, bunun yerine sahibi tarafından etkinleştirilir. Bunlar iyileşmez.
Beceriler ile gelen iki tür eşya vardır: nazar boncukları ve choker'lar. Nazar boncukları SP deposu ile gelir ve Eşyaların becerilerini alır ve choker'lar ise ustası Berserker moduna girdiğinde Arkadaşın Berserker moduna geçmesini sağlar.BECERİ AĞACI

Arkadaşlarınıza sizlere daha fazla destek olması adına onlara birbirinden farklı beceriler bahşedilecektir.

Beceri sınıflandırması üç ana bölümden oluşmaktadır. Saldırı Becerileri, Güç Becerileri, Koruma Becerileri. • Saldırı Becerileri
gg_a133e609c07c6d44f8.png • Koruma Becerileri
gg_f2709609c09c487621.png • Güç Becerileri
gg_ae7dd609c0ac5d34cb.pngBECERİ KALDIRMA

Bazen arkadaşın becerilerini kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda eşya mağazasında satılan Removal Rondo kullanarak bir Arkadaştaki hazır becerileri kaldırabilirsiniz. Sürece başlamak için, şehirlerde bulunan bir Ahır NPC ile konuşun.gg_d19fb609c026a28c27.pngEKİPMAN

Arkadaşlarınızı güçlendirmek için gerekli olan bazı eşyaları şehirlerde bulunan Ahırlardan ve Eşya Mağazası (Item Mall)'dan tedarik edebilirsiniz.gg_409e0609c34cb4a038.pngAhır sorumlusunda satılan ekipmanlar Saldırı, Savunma, Tüy ve Sarf Malzeme olarak kategorileşmektedir.Ekipmanlar Fiziksel (STR) ve Büyü (INT) olmak üzere iki gruba ayrılır. • Fiziksel (STR) İçerikli Ekipmanlar
gg_dc64e609c32cf6e28a.jpg

Iron Package

Ony Package

Opal Package
 • Büyü (INT) İçerikli Ekipmanlar
gg_203fe609c340201278.jpg

Steel Package

Peridot Package

Saphire Package
Bu iki grupta yer almakta olan özel ekipmanlar 7, 30 ve 90 Gün süreli olacak şekilde eşya mağazasında satılmaktadır. Buradan tedarik ettiğiniz eşyalar ile arkadaşınızı güçlendirebilirsiniz.EŞYALAR

Arkadaşınızın size her zorlukta eşlik edebilmesi için bazı eşyalara ihtiyacı bulunmaktadır. Tıp ki sizin karakter yapılandırmanızda kullandığınız eşyalar gibi arkadaşınızın da çeşitli formasyonlarda eşyaları bulunmaktadır.Saldırı Eşyaları

 • Pençe
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_9b4ab609c0e095927b.png • Cazibe
gg_ebbd7609c0e2e1603a.png

 • Eyer
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.gg_2c2bb609c0e84642db.png • Ölçek
gg_0bd28609c0ebfc10ed.png • Nazar Boncuğu
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_076ae609c0f2bd1b16.png • Choker
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_d5215609c0f6f78b04.png • Dövme
gg_93557609c0fe8a2613.png

Koruma Eşyaları

 • Pençe
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.gg_9a945609c14da5ec9c.png • Cazibe
gg_a8b52609c15100a775.png

 • Eyer
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_ca6db609c1571910e3.png • Ölçek
gg_b4db8609c1596863fc.png • Nazar Boncuğu
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_0b55b609c15f156765.png • Choker
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_d5215609c0f6f78b04.png • Dövme
gg_93557609c0fe8a2613.png

Güç Eşyaları

 • Pençe
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_4db0a609c235bd3406.png • Cazibe
gg_98dc7609c239226ba0.png • Eyer
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_377e1609c23bc0329a.png

 • Ölçek
gg_087b9609c2419e9138.png • Nazar Boncuğu
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_b31a3609c254409db2.png • Choker
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.gg_d6fa6609c25734fa1d.png • Dövme
gg_a43ee609c25bd16bb0.png
 
Şimdi daha güçlüsün! Hoş geldin Arkadaş.


İpek Yolundaki macera her geçen gün daha farklı zorluluklar ile kahramanları oldukça zor duruma düşürüyordu. Karakterler bu zorluklarla başa çıkmakta çabalarken Petlerini evcilleştirmeyi ve tılsımlı güçler ile onlara yeni özellikler eklemeyi öğrendi.

Her biri birbirinden farklı güce ve mantaliteye sahip Arkadaşlar serüvene dahil olup, çıkacağınız her türlü zorlu yolculukta size arkadaş olacaklar.

Uçsuz bucaksız çöllerde, soğuk derin vadilerde bundan böyle yalnız değilsiniz.


ARKADAŞ PETİ NEDİR?

Arkadaşlar sahiplerine yardım eder ve belirtilen hedefe saldırır veya sahiplerinin binebileceği birer binek hayvanı olarak kullanılabilirler.
Aynı zamanda karar verebilir ve önceden verilen becerileri kendiliğinden kullanabilirler.
Saldırı ve Koruma için olan ve güçlü arkadaşları vardır. Tercih ettiğiniz türü seçebilirsiniz.
Aynı zamanda güçlerini artıran veya SP depolama gibi özel yetenekler kazandıran belirli arkadaş eşyaları vardır.ARKADAŞ TÜRLERİ

 • Agresif Arkadaşlar
Saldırıda uzmanlaşmış bir arkadaştır. HP'si diğer arkadaşlar ile karşılaştırıldığında düşük olabilir, fakat saldırı gücü yüksektir.

gg_c7627609c037433a08.png

 • Koruyucu Arkadaşlar
Çağıranı korumada uzmanlaşan bir Arkadaş. Saldırma gücü düşük olabilir, fakat yüksek HP'si bunu gerçekleştirir. Asıl olarak hasarı absorbe eder ya da çağıranın yerine vurur.

gg_34ced609c35c2445ba.jpg

 • Güçlü Arkadaşlar
Bu Arkadaş çağıranın yeteneklerini artırır. Diğer Arkadaşlar ile karşılaştırıldığında güçleri ortalamadır.

gg_1f05f609c36878ae93.jpgARKADAŞ NASIL ELDE EDİLİR?

Arkadaşlar iki farklı yolla elde edilebilir. İsterseniz Eşya Mağazasından (Item Mall F10) bir Fellow summon scroll satın alabilir ya da sahip olduğunuz bir evcil hayvanı (Atak Petini) değiştirebilirsiniz. Bir evcil hayvanınızı değiştirmek için, eşya mağazasında satılan Potion of Evolution kullanarak kasabalardan birindeki bir Ahır NPC ile konuşarak arkadaşınızı elde edebilirsiniz.


 • Ev Hayvanı Evrimi
Arkadaş sahibi olma yollarından birisi olan evrim ile mevcut saldırı petinizi evrimleştirerek bir Arkdaşa dönüştürebilirsiniz.

Bunun için şehirlerde bulunan Ahır Sorumluları ile görüşerek Ev Hayvanı Evrimi bölümünden dönüşümü sağlayabilirsiniz .gg_819c2609bf5004b273.pngEşya mağazasında Arkadaşlar > Diğerleri bölümünde satılan Potion Of Evolution ( Fiziksel ve büyü saldırı olarak 2 farklı çeşidi ve güç durumuna göre 2 farklı dönüştürme eşyası bulunmaktadır.)gg_e4959609bf492ead86.pngUygun boşluklara eşyaları yerleştirerek, hangi arkadaşı sahiplenmek istediğinizi seçip onayla butonuna basmanız gerekmektedir.ARKADAŞ İSİMLENDİRME

Sahip olduğunuz arkadaşınıza bir isim belirleyerek, hikayenizde onu ismi ile yüceltebilirsiniz.

gg_3b750609bf62609678.pngArkadaşınızın Temel Bilgi ekranını açtıktan sonra Ad Oluştur butonuna tıklayarak arkadaşınıza bir isim bahşedebilirsiniz. Bir defa isimlendirdikten sonra arkadaşınızın ismini değiştirmek istiyorsanız eşya mağazasında satılan Naming Scroll kullanarak arkadaşınızın ismini tekrar değiştirebilirsiniz.gg_93276609bf79d6f76e.pngEşya mağazasından tedarik ettiğiniz Naming Scroll'u sağ tıklayarak arkadaşınızın ismini sıfırlayarak, tekrar bir isimlendirme yapabilirsiniz.DENEYİM PUANI BİLGİSİ

Arkadaşlar avlanarak EXP kazanır. Bu, oyuncunun EXP'inden farklıdır ve oyuncunun EXP değerini herhangi bir şekilde etkilemez. Arkadaşın büyüme hızı sahiplerinden daha hızlı olmasına rağmen, seviyeleri sahiplerinden daha büyük olamaz.
Seviye 10 ve üstünde, Arkadaşların ölümü EXP kaybı ile sonuçlanabilir. Ancak, seviyeleri azaltılmaz.gg_34c6d609bff694c02d.pngArkadaşlar türlerine göre eşsiz becerilere sahiptirler ve eşyalara da sahip olabilirler.
Eşyalarını ve becerilerini "Eşyalar" ve "Beceriler" sekmesinde Arkadaş Bilgi penceresinde görüntüleyebilirsiniz.KURTARMA / CANLANDIRMA

Bir Arkadaşın HP'si Water of Life kullanılarak geri yüklenebilir. Water of Life eşya mağazalarından satın alınabilir ve 'Enhanced Water of Life' canavarları avlayarak elde edilebilir.

gg_49fea609c12a0acb0a.png


Ölü bir Arkadaş Stone of Resurrection kullanılarak canlandırılabilir. Seviye desteği kullanılacak olan Stone of Resurrection türünü belirler. Stones of Resurrection'ı ahır sorumlusundan satın alınabilir.

gg_ac1df609c002487ec6.pngDOYGUNLUK

Doygunluk, Arkadaşın eylemleri için gerekli olan bir enerjidir. Arkadaşın HP'sinden farklıdır. Maksimum Doygunluk bir Arkadaştan diğerine farklılık gösterir. Zaman ilerledikçe ve bir beceri kullanıldıkça seviyesi azalır. Doygunluk 0 seviyesine ulaştığında, daha fazla EXP kazanılmaz ve seviyesi Arkadaşın güçlerini artırabilir veya azaltabilir. Doygunluk, Feed Sacks kullanılarak yeniden yüklenebilir.gg_3a06a609c007ea8b77.png- Doygunluk %70 veya üstüne ulaştığında, Arkadaş normal durumundan 10 seviye daha yüksekte olan Arkadaş kadar güçlüdür.
- Doygunluk %30 veya daha az olduğunda, Arkadaş normal durumundan 10 seviye daha düşük olan bir Arkadaş kadar güçlüdür.
Özel besleyiciler Arkadaşların doygunluğunu bir süre için %100 korur.
Türüne bağlı olarak Arkadaşların Doygunluğunu 1 gün, 7 gün veya 30 gün için %100'de tutar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

Fellow Feed Sack'ı şehirlerde bulunan Ahır Sorumlularından tedarik edebilirsiniz.SEVİYE AKTARMA

Fellow'lar seviyelerini başka bir Fellow'a aktarabilir. Seviyeyi aktarmak için, Eşya Mağazasından satın alabileceğiniz Magic Stone of Transfer gereklidir. Fellow seviyesini aktarmak için, kasabadaki bir Ahır NPC ile konuşun, Seviye Aktarma seçeneğini seçin ve ardından Magic Stone of Transfer kullanın.

gg_b9f50609c011ea79b8.png

BECERİLER

Arkadaşların becerileri üç kategoriye ayrılmıştır: Özgün, Hazır ve Eşya becerileri.
Tüm becerilerde aktivasyon şansı ile soğuma zamanı vardır. Aktivasyon şansına göre birçok beceri rastgele kullanılmakla birlikte, bazı beceriler Arkadaşın veya ustanın durumuna bağlı olarak aktive edilir.gg_2b8f6609c022e1fa9a.png

 • Özgün Beceriler
Eşsiz beceriler çağrılması üzerine bir Arkadaş ile gelir. Anında kullanılamaz, fakat Arkadaş belirli bir seviyeye ulaştığında hazır tutulur. Aktif Beceriler Doygunluğu tüketir. Arkadaş yeni beceriler kazandıkça eşsiz beceriler otomatik olarak iyileştirilir.

 • Hazır Beceriler
Bir arkadaş hazır beceriler için altı beceri yuvası ile gelir. Arkadaş belirli seviyelere ulaştığında bu yuvalar aynı zamanda kullanılabilir. Bu yuvalarda, canavarları avlayarak veya görevleri tamamlayarak hazır becerileri kazanabilirsiniz.
Hazır becerilerin aralığı Arkadaş türüne göre belirlenir. bir beceri hazır olduğunda, yalnızca bir 'Removal Rondo' ile kaldırılabilir. Arkadaş yeni seviyeler elde ettikçe hazır beceriler otomatik olarak iyileştirilmez, fakat canavarları avlayarak ve görevleri tamamlayarak daha yüksek beceriler elde edilmelidir.

 • Eşya Becerileri
Eşya Becerileri, bir Arkadaş tarafından donatılan eşyalara bağlı olarak yuvalara otomatik olarak atanır. Bu beceriler Arkadaş tarafından etkinleştirilmez, bunun yerine sahibi tarafından etkinleştirilir. Bunlar iyileşmez.
Beceriler ile gelen iki tür eşya vardır: nazar boncukları ve choker'lar. Nazar boncukları SP deposu ile gelir ve Eşyaların becerilerini alır ve choker'lar ise ustası Berserker moduna girdiğinde Arkadaşın Berserker moduna geçmesini sağlar.BECERİ AĞACI

Arkadaşlarınıza sizlere daha fazla destek olması adına onlara birbirinden farklı beceriler bahşedilecektir.

Beceri sınıflandırması üç ana bölümden oluşmaktadır. Saldırı Becerileri, Güç Becerileri, Koruma Becerileri. • Saldırı Becerileri
gg_a133e609c07c6d44f8.png • Koruma Becerileri
gg_f2709609c09c487621.png • Güç Becerileri
gg_ae7dd609c0ac5d34cb.pngBECERİ KALDIRMA

Bazen arkadaşın becerilerini kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda eşya mağazasında satılan Removal Rondo kullanarak bir Arkadaştaki hazır becerileri kaldırabilirsiniz. Sürece başlamak için, şehirlerde bulunan bir Ahır NPC ile konuşun.gg_d19fb609c026a28c27.pngEKİPMAN

Arkadaşlarınızı güçlendirmek için gerekli olan bazı eşyaları şehirlerde bulunan Ahırlardan ve Eşya Mağazası (Item Mall)'dan tedarik edebilirsiniz.gg_409e0609c34cb4a038.pngAhır sorumlusunda satılan ekipmanlar Saldırı, Savunma, Tüy ve Sarf Malzeme olarak kategorileşmektedir.Ekipmanlar Fiziksel (STR) ve Büyü (INT) olmak üzere iki gruba ayrılır. • Fiziksel (STR) İçerikli Ekipmanlar
gg_dc64e609c32cf6e28a.jpg

Iron Package

Ony Package

Opal Package
 • Büyü (INT) İçerikli Ekipmanlar
gg_203fe609c340201278.jpg

Steel Package

Peridot Package

Saphire Package
Bu iki grupta yer almakta olan özel ekipmanlar 7, 30 ve 90 Gün süreli olacak şekilde eşya mağazasında satılmaktadır. Buradan tedarik ettiğiniz eşyalar ile arkadaşınızı güçlendirebilirsiniz.EŞYALAR

Arkadaşınızın size her zorlukta eşlik edebilmesi için bazı eşyalara ihtiyacı bulunmaktadır. Tıp ki sizin karakter yapılandırmanızda kullandığınız eşyalar gibi arkadaşınızın da çeşitli formasyonlarda eşyaları bulunmaktadır.Saldırı Eşyaları

 • Pençe
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_9b4ab609c0e095927b.png • Cazibe
gg_ebbd7609c0e2e1603a.png

 • Eyer
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.gg_2c2bb609c0e84642db.png • Ölçek
gg_0bd28609c0ebfc10ed.png • Nazar Boncuğu
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_076ae609c0f2bd1b16.png • Choker
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_d5215609c0f6f78b04.png • Dövme
gg_93557609c0fe8a2613.png

Koruma Eşyaları

 • Pençe
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.gg_9a945609c14da5ec9c.png • Cazibe
gg_a8b52609c15100a775.png

 • Eyer
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_ca6db609c1571910e3.png • Ölçek
gg_b4db8609c1596863fc.png • Nazar Boncuğu
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_0b55b609c15f156765.png • Choker
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_d5215609c0f6f78b04.png • Dövme
gg_93557609c0fe8a2613.png

Güç Eşyaları

 • Pençe
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_4db0a609c235bd3406.png • Cazibe
gg_98dc7609c239226ba0.png • Eyer
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_377e1609c23bc0329a.png

 • Ölçek
gg_087b9609c2419e9138.png • Nazar Boncuğu
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

gg_b31a3609c254409db2.png • Choker
Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.gg_d6fa6609c25734fa1d.png • Dövme
gg_a43ee609c25bd16bb0.png

Sevgili kullanıcı,

Konunuz bir süre botlar tarafından incelenecektir.
Konu anahtar kelimeleri: sikroad rehber, silkroad rehber, silkroad bow rehberi, silkroad wizard rehberi, silkroad warlock rehberi, silkroad warrior rehberi, silkroad nuker rehberi, silkroad glavie rehberi, silkroad spear nuker rehberi, silkroad dagger rehberi, silkroad crossbow rehberi, silkroad mobile rehber, silkroad online stone rehber, silkroad rehberi, silkroad online rehber
 
Üst