Anasayfa
Knight
Silkroad
Minecraft
ria2 banner
  • FORUMDAKİ TÜM VIP REKLAM ALANLARI ÜCRETSİZDİR BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLA.
    ALL PREMIUM ADS ARE FREE ON THIS PLATFORM FOR DETAILS CLICK HERE.

The Last of Us’ın Yönetmeni Neil Druckmann; “Artık Oyun Yapamayabilirim!”

MMO CITY Oyun & Bilgi Paylaşım Platformu.

Uncharted 4 ve The Last of Us’ın kreatif direktörü Neil Druckmann, katıldığı bir podcast sırasında oyun geliştirme süreçlerinde yaşanan zorlukları vurgulayarak uzun bir süre yüksek kalitede oyun yapamayabileceğini ifade etti.

Neil Druckmann daha mütevazi yapımlara yönelebilir​

Logically Speaking YouTube kanalında bir podcast’e konuk olan Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, kendisini daha sade ve daha az stresli bir hayata geçerken düşünmek istiyormuş. Ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istediğini de belirten Druckmann, dolaylı yoldan elinde daha fazla oyun kalmadığını söylüyor. Bu sebeple kendini sonsuza kadar bu işi yaparken görmeyebilirmiş.

The Last of Us'ın Yönetmeni Neil Druckmann; Artık Oyun Yapamayabilirim!

“Özellikle kızım artık 13 yaşında ve hayat onu benden uzaklaştırıyormuş gibi hissediyorum. Zamanın sınırlı olduğunu biliyorum, bu yüzden benim için çok değerli ve benimle vakit geçirmek istediğinde bunu boşa harcamak istemiyorum.” diye devam eden Druckmann, kendisine yöneltilen “sonsuza kadar oyun yapmayı düşünüyor musun?” sorusuna ise; “Sanırım bu durumda sonsuza kadar oyun yapacağımı düşünmüyorum. Dünya çapında bu kadar çok insanı ve birden fazla stüdyoyu yönetmek çok stresli.” diye ekliyor.

MMO CITY Oyun & Bilgi Paylaşım Platformu.

Uncharted 4 ve The Last of Us’ın kreatif direktörü Neil Druckmann, katıldığı bir podcast sırasında oyun geliştirme süreçlerinde yaşanan zorlukları vurgulayarak uzun bir süre yüksek kalitede oyun yapamayabileceğini ifade etti.

Neil Druckmann daha mütevazi yapımlara yönelebilir​

Logically Speaking YouTube kanalında bir podcast’e konuk olan Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, kendisini daha sade ve daha az stresli bir hayata geçerken düşünmek istiyormuş. Ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istediğini de belirten Druckmann, dolaylı yoldan elinde daha fazla oyun kalmadığını söylüyor. Bu sebeple kendini sonsuza kadar bu işi yaparken görmeyebilirmiş.

The Last of Us'ın Yönetmeni Neil Druckmann; Artık Oyun Yapamayabilirim!

“Özellikle kızım artık 13 yaşında ve hayat onu benden uzaklaştırıyormuş gibi hissediyorum. Zamanın sınırlı olduğunu biliyorum, bu yüzden benim için çok değerli ve benimle vakit geçirmek istediğinde bunu boşa harcamak istemiyorum.” diye devam eden Druckmann, kendisine yöneltilen “sonsuza kadar oyun yapmayı düşünüyor musun?” sorusuna ise; “Sanırım bu durumda sonsuza kadar oyun yapacağımı düşünmüyorum. Dünya çapında bu kadar çok insanı ve birden fazla stüdyoyu yönetmek çok stresli.” diye ekliyor.

Sevgili kullanıcı,

Konunuz bir süre botlar tarafından incelenecektir.
Konu anahtar kelimeleri: oyun haberleri, mobil oyun haberleri, güncel oyun haberleri, oyun haberleri pc, ücretsiz oyun haberleri, steam ücretsiz oyun haberleri, video oyun haberleri, yeni oyun haberleri, bedava oyun haberleri, pc oyun haberleri, yeni çıkacak oyun haberleri, oyun dünyası haberleri, oyun haberleri güncel, oyun indirim haberleri, oyun indirimleri haberleri, oyun inceleme haberleri, ps5 oyun haberleri, playstation oyun haberleri, oyun sektörü haberleri, steam oyun haberleri