Anasayfa
Knight
Silkroad
Minecraft
ria2 banner
  • FORUMDAKİ TÜM VIP REKLAM ALANLARI ÜCRETSİZDİR BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLA.
    ALL PREMIUM ADS ARE FREE ON THIS PLATFORM FOR DETAILS CLICK HERE.

Silkroad Hikayesi Ve Görevi 5 (Bitki Uzmanı Yangyung - Su Hayaleti'nin Zehri)

🌟 Görev İçinde Bitki Uzmanı Yangyun İle Görüşülüyor. (Herbalist Yangyun)

Beşinci Görev Başlangıç.png - Dördüncü Görev Kesilmesi Gereken Yaratık (1).png - Dördüncü Görev Kesilmesi Gereken Yaratık (2).png - Beşinci Görev Eşyası.png - Beşinci Görev Bitiş.png

5- Görev (Herbalist Yangyun) (Water Ghost's Poison) - (Bitki Uzmanı Yangyun) (Su Hayaletinin Zehri)

Reward (Ödül): 13650 Experience (Tecrübe Puanı), 4000 Skill Experience (Beceri Puanı), 50 Adet MP Recovery Potion (Mana Potu)

Mobs: Water Ghost's (Su Hayaletleri)

Collect Item (Toplanması Gereken Eşya): 15 Adet Su Hayaletinin Zehri

-------------------------

First Conversation (İlk Konuşma):

Yangyun: Su hayaletleri tarafından zehirlenen hastaları tedavi ederken, Su Hayaletlerinin zehrinden şifalı ilaçları kolayca yapabileceğimi buldum.

15 adet Su Hayaletinin zehrine ihtiyacım var. Bana tekrardan yardım edebilir misin? Köylüler gerçekten çok müteşekkir olacak.

After Accepting (Kabul Ettikten Sonra):

Yangyun: Teşekkürler. Seni memnun edecek şekilde bir ödül vereceğim.

Reward Page (Ödül Ekranı):

Yangyun: Teşekkürler! İşte buda senin ödülün.

🌟 Görev İçinde Bitki Uzmanı Yangyun İle Görüşülüyor. (Herbalist Yangyun)

Beşinci Görev Başlangıç.png - Dördüncü Görev Kesilmesi Gereken Yaratık (1).png - Dördüncü Görev Kesilmesi Gereken Yaratık (2).png - Beşinci Görev Eşyası.png - Beşinci Görev Bitiş.png

5- Görev (Herbalist Yangyun) (Water Ghost's Poison) - (Bitki Uzmanı Yangyun) (Su Hayaletinin Zehri)

Reward (Ödül): 13650 Experience (Tecrübe Puanı), 4000 Skill Experience (Beceri Puanı), 50 Adet MP Recovery Potion (Mana Potu)

Mobs: Water Ghost's (Su Hayaletleri)

Collect Item (Toplanması Gereken Eşya): 15 Adet Su Hayaletinin Zehri

First Conversation (İlk Konuşma):

Yangyun: Su hayaletleri tarafından zehirlenen hastaları tedavi ederken, Su Hayaletlerinin zehrinden şifalı ilaçları kolayca yapabileceğimi buldum.

15 adet Su Hayaletinin zehrine ihtiyacım var. Bana tekrardan yardım edebilir misin? Köylüler gerçekten çok müteşekkir olacak.

After Accepting (Kabul Ettikten Sonra):

Yangyun: Teşekkürler. Seni memnun edecek şekilde bir ödül vereceğim.

Reward Page (Ödül Ekranı):

Yangyun: Teşekkürler! İşte buda senin ödülün.

Sevgili kullanıcı,

Konunuz bir süre botlar tarafından incelenecektir.
Konu anahtar kelimeleri: sikroad rehber, silkroad rehber, silkroad bow rehberi, silkroad wizard rehberi, silkroad warlock rehberi, silkroad warrior rehberi, silkroad nuker rehberi, silkroad glavie rehberi, silkroad spear nuker rehberi, silkroad dagger rehberi, silkroad crossbow rehberi, silkroad mobile rehber, silkroad online stone rehber, silkroad rehberi, silkroad online rehber