Anasayfa
Knight
Silkroad
Minecraft
ria2 banner
  • FORUMDAKİ TÜM VIP REKLAM ALANLARI ÜCRETSİZDİR BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLA.
    ALL PREMIUM ADS ARE FREE ON THIS PLATFORM FOR DETAILS CLICK HERE.

22 Şubat 2024 Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

MMO CITY Oyun & Bilgi Paylaşım Platformu.

Her hafta yeni bir ücretsiz oyunla karşımıza çıkan Epic Games Store’un 22 Şubat 2024 günü verdiği ücretsiz oyunu hepiniz çok seveceksiniz.

Epic Games ücretsiz oyunu: Super Meat Boy Forever​

Normal fiyatı 33 TL olan Super Meat Boy Forever, bugün Epic Games ücretsiz oyun listesine eklenen bir diğer yapım. Zorluğu ile ön plana çıkan oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphaneye ekleyebiliyor ve kalıcı olarak barındırabiliyorsunuz. Peki Super Meat Boy Forever nasıl bir oyun? Gelin bakalım;

Super Meat Boy Forever nasıl bir oyun?​

Serinin devam oyunu konumundaki Super Meat Boy Forever, zorluğu ile ön plana çıkmayı başarabiliyor. Zorlayıcı platform ögeleri dışında sürekli öldüğünüz ve hızlıca yeniden başlayarak bölümleri geçmeye çalıştığınız bu yapım, Epic Games Store üzerinde 33 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor. Steam üzerinde ise yaklaşık olarak 620 TL‘ye bulabileceğiniz oyun, bugün tüm Epic Games kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Super Meat Boy Forever için istenen sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Core i3 veya AMD eş değeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia, AMD, veya son 5 yıl içerisinde çıkmış bir entegre grafik kartı
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
Ekran Kartı: NVidia veya veya son 5 yıl içerisinde çıkmış bir AMD ekran kartı

Peki oyunu kütüphaneye nasıl ekliyoruz?​

Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Şayet 33 TL değerindeki Super Meat Boy Forever oyununu kütüphaneye eklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır;

• Epic Games Store sayfasına gidin.
  • Hesabınıza giriş yapın. Şayet yoksa yeni bir hesap oluşturun.
  • Daha sonra ana sayfada yer alan “ücretsiz oyunlar” kategorisini bulun.
  • Buradan “Super Meat Boy Forever” isimli oyunun üzerine tıklayın.
  • Açılan sayfada “yükle” butonuna tıklayarak gerekli sayfaları geçin. Artık oyun kütüphanenize sonsuza kadar eklenmiş olacak!

Bu tür ücretsiz oyun haberlerini kaçırmamak için resmi X hesabımızı buradan takip edebilirsiniz.

MMO CITY Oyun & Bilgi Paylaşım Platformu.

Her hafta yeni bir ücretsiz oyunla karşımıza çıkan Epic Games Store’un 22 Şubat 2024 günü verdiği ücretsiz oyunu hepiniz çok seveceksiniz.

Epic Games ücretsiz oyunu: Super Meat Boy Forever​

Normal fiyatı 33 TL olan Super Meat Boy Forever, bugün Epic Games ücretsiz oyun listesine eklenen bir diğer yapım. Zorluğu ile ön plana çıkan oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphaneye ekleyebiliyor ve kalıcı olarak barındırabiliyorsunuz. Peki Super Meat Boy Forever nasıl bir oyun? Gelin bakalım;

Super Meat Boy Forever nasıl bir oyun?​

Serinin devam oyunu konumundaki Super Meat Boy Forever, zorluğu ile ön plana çıkmayı başarabiliyor. Zorlayıcı platform ögeleri dışında sürekli öldüğünüz ve hızlıca yeniden başlayarak bölümleri geçmeye çalıştığınız bu yapım, Epic Games Store üzerinde 33 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor. Steam üzerinde ise yaklaşık olarak 620 TL‘ye bulabileceğiniz oyun, bugün tüm Epic Games kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Super Meat Boy Forever için istenen sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
Ekran Kartı: NVidia, AMD, veya son 5 yıl içerisinde çıkmış bir entegre grafik kartı

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
Ekran Kartı: NVidia veya veya son 5 yıl içerisinde çıkmış bir AMD ekran kartı

Peki oyunu kütüphaneye nasıl ekliyoruz?​

Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Şayet 33 TL değerindeki Super Meat Boy Forever oyununu kütüphaneye eklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır;

• Epic Games Store sayfasına gidin.
  • Hesabınıza giriş yapın. Şayet yoksa yeni bir hesap oluşturun.
  • Daha sonra ana sayfada yer alan “ücretsiz oyunlar” kategorisini bulun.
  • Buradan “Super Meat Boy Forever” isimli oyunun üzerine tıklayın.
  • Açılan sayfada “yükle” butonuna tıklayarak gerekli sayfaları geçin. Artık oyun kütüphanenize sonsuza kadar eklenmiş olacak!

Bu tür ücretsiz oyun haberlerini kaçırmamak için resmi X hesabımızı buradan takip edebilirsiniz.

Sevgili kullanıcı,

Konunuz bir süre botlar tarafından incelenecektir.
Konu anahtar kelimeleri: oyun haberleri, mobil oyun haberleri, güncel oyun haberleri, oyun haberleri pc, ücretsiz oyun haberleri, steam ücretsiz oyun haberleri, video oyun haberleri, yeni oyun haberleri, bedava oyun haberleri, pc oyun haberleri, yeni çıkacak oyun haberleri, oyun dünyası haberleri, oyun haberleri güncel, oyun indirim haberleri, oyun indirimleri haberleri, oyun inceleme haberleri, ps5 oyun haberleri, playstation oyun haberleri, oyun sektörü haberleri, steam oyun haberleri